HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

prosimy o zapoznanie się z harmonogramem rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024:

data rozpoczęcia roku szkolnego: 04.09.2023r.

budynek SP46 ul. Wałbrzyska 5
oddział przedszkolny - godzina 11:00 duża sala gimnastyczna

oddział przygotowawczy - godzina 09:30 w sali lekcyjnej

klasy pierwsze - godzina 10:00 duża sala gimanstyczna

klasy II - III - 09:30 w salach lekcyjnych

budynek SP46 ul. Podbipięty 2
klasy IV - 08:30 sala gimnastyczna

klasy V - VIII - 09:30 w salach lekcyjnych

ZAPISY DO ŚWIETLICY

ZAPISY DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Zapisy dzieci do świetlicy szkolnej odbędą się 4 i 5 września w budynku przy ulicy Wałbrzyskiej 5 w sali nr 32 według harmonogramu:

4 września w godz. 8.00 – 12.00,

5 września w godz. 7.30 – 10.00.

Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej można pobrać ze strony internetowej szkoły lub z sali nr 32.

Będą one przyjmowane w sali nr 32 najpóźniej do godz. 10.00 dnia 05.09.2023.

Po tym terminie komisja kwalifikacyjna podejmie decyzję o przyjęciu dziecka do świetlicy.

Kierownik świetlicy, za pośrednictwem dziennika elektronicznego lub telefonicznie, poinformuje rodziców, których dzieci nie zostaną zakwalifikowane do świetlicy szkolnej.

Aby pobrać kartę proszę kliknąć w link:

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ

PODZIĘKOWANIA

Serdecznie dziękujemy Fundacji Powszechnego Czytania, za ofiarowanie uczestnikom akcji „Lato w mieście 2023” wartościowych książek, dzięki którym młodzi ludzie będą mogli przenosić się w nieznane krainy podczas długich jesiennych wieczorów.

Akcja LATO W MIEŚCIE!

Lato dobiegło końca, a wraz z nim nasze wydarzenie. Ostatni turnus był pełen atrakcji. Uczestnicy wzięli udział w zajęciach z robotyki LEGO, warsztatach przyrodniczych i rozgrywkach z logicznego myślenia, pod czujnym okiem profesjonalistów ze Stowarzyszenia „Rozwiń Się”. Artystycznie mogli się wykazać podczas warsztatów rękodzielniczych m.in. z decoupage oraz tkactwa. Natomiast fizycznie podczas rozgrywek nerfowych czy zawodów sportowych, m.in. z łucznictwa. Zwieńczeniem lata były warsztaty kulinarne z przyrządzania lodów tajskich. Zapraszamy do galerii.

Kochani!
Od września jeszcze przyjemniej będzie jeść posiłki w budynku przy Wałbrzyskiej, ponieważ wyremontowana została stołówka szkolna!

Zapraszamy na obiady!

LATO W MIEŚCIE - 2 TURNUS

Drugi turnus akcji Lato w mieście 2023 już za nami. Grupy aktywnie uczestniczyły w zajęciach na terenie szkoły, jak i poza nią. Dzieci wzięły udział w „Królewskich spacerach” w Arkadach Kubickiego oraz wizytowały Centrum Nauki Kopernik. Korzystały z uroków krytej pływalni oraz z warsztatów etnograficznych, artystycznych, kreatywnych oraz archeologicznych. W progach naszej szkoły gościliśmy Straż Miejską oraz edukatorów z sanepidu. Wisienką na torcie tego turnusu była wycieczka do sali zabaw oraz premiera filmowa w kinie. Więcej zdjęć w galerii.

Ramowy plan akcji LATO W MIEŚCIE 2023 - TURNUS 3

LATO W MIEŚCIE – TURNUS 1

Tydzień pierwszy akcji „Lato w mieście” już za nami. Grupy aktywnie uczestniczyły w zajęciach na basenie, w ognisku pracy pozaszkolnej oraz na warsztatach tematycznych. Koloniści uczestniczyli w grze terenowej w pobliskim Parku Dolinki Służewieckiej, poznając okoliczne walory przyrodnicze. Czas spędzili również w murach naszej szkoły podczas warsztatów mydlarskich oraz zajęć animacyjnych z klockami LEGO.  Zapraszamy do galerii.

ODWOŁYWANIE POSIŁKÓW

przypominamy, że odwoływanie posiłków podczas akcji "Lato w Mieście 2023" oraz dyżuru wakacyjnego jest przyjmowane tylko na adres @: info@mlodychef.pl.
Sekretariat szkoły nie przyjmuje informacji na temat odwoływania posiłków.
Odwoływanie posiłków do godziny 07:00 ( rano) każdego dnia. W przypadku braku @ z zamówieniem lub odwołaniem posiłków zwrot środkow nie będzie w możliwy.

WYKAZ PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2023/2024