Życzenia na wakacje

Budżet obywatelski

Serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w tegorocznym budżecie obywatelskim.

Projekty związane z naszą szkołą:

Rewitalizacja placu zabaw przy "Wałbrzyskiej"

Miasteczko miniRowerowe

Chcąc przekonać Państwa do głosowania, prosimy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami!

Wszystkim zależy na rozwoju psychoruchowym naszych pociech!

Koniec języka za przewodnika

Poznajmy okolicę szkoły - podsumowanie zajęć z języka polskiego dla obcokrajowców.

"Podróże"

Wystawa ,,Podróże" końcowy efekt pracy na zajęciach języka polskiego jako obcego z uczniami z Białorusi i Ukrainy.

Zapraszamy do Galerii zdjęć.

Wystawa prac

Wystawa prac naszej uczennicy Julii Michałczenko z kl. 1a
Gratulujemy talentu i pomysłu na pracę.

Medal Zosi

W piątek 16 czerwca w XII Pucharze Europy w Lublinie uczennica klasy 3a Zofia Dolata zdobyła srebrny medal w walkach -45kg i brązowy w układach 8-7 grup. W technikach specjalnych dzieci, w wieku 10-12 lat była tuż za podium - na 44 zawodniczek zajęła 6 miejsce.

Gratulujemy !

HARMONOGRAM UROCZYSTEGO ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zakończenia roku szkolnego 2022/2023:

budynek SP46 przy ul. Wałbrzyskiej 5

data uroczystego zakończenia roku 20.06.2023r. (wtorek) - oddział przedszkolny 0A - godzina 17:00 w dużej sali gimnastycznej

data uroczystego zakończenia roku 23.06.2023r. (piątek) - klasy I - III
klasy I - II - godzina 08:30 w swoich salach lekcyjnych

klasy III - godzina 09:30 w dużej sali gimnastycznej, a później w swoich salach lekcyjnych

budynek SP46 przy ul. Podbipięty 2

data uroczystego zakończenia roku 23.06.2023r. (piątek) - klasy IV - VIII
klasy VIII
- godzina 08:00 w sali gimnastycznej

klasa VIIB - godzina 08:00 w sali 22

klasy IV - VI i VIIA - godzina 09:30 w swoich salach lekcyjnych

Wycieczka w Góry Świętokrzyskie

W dniach 14-16 czerwca klasy 5b,6a i 6c wzięły udział w wycieczce pełnej atrakcji. Pierwszego dnia uczniowie wraz z opiekunami dotarli na Św. Krzyż, gdzie poznali historię najstarszego sanktuarium na ziemiach polskich. Podczas pieszej wędrówki uczniowie przemyli oczy wodą ze źródełka Św. Franciszka, która nigdy nie zamarza. W klasztorze największą uwagę przykuły pamiątki przywiezione z misji Oblatów Maryi Niepokalanej. Wizyta na Łysej Górze zakończyła się na tarasie z widokiem na gołoborza świętokrzyskie i wysłuchaniem ciekawej legendy o tym miejscu. Po wizycie na Łysej Górze uczniowie zakwaterowali się w ośrodku wypoczynkowym, w Sielpi, gdzie intensywny dzień został zakończony wspólną dyskoteką.

Następny dzień należał do aktywnych. Na uczestników czekały zabawy integracyjne, gra terenowa „pięćdziesiątka” oraz gokarty pedałowe, które ułatwiły poznanie pięknego krajobrazu okolicy. Atrakcjom nie było końca, ponieważ po obiedzie na uczniów czekały kolejne emocje, zajęcia na wodzie - rowerki wodne oraz podchody na terenie lasu, które były źródłem adrenaliny i ekscytacji. Dzień został zakończony ogniskiem z kiełbaskami oraz śpiewem i wspólną zabawą.

Ostatni dzień pobytu w tym pięknym miejscu rozpoczął się zajęciami surwiwalowymi w lesie. Dzieci strzelały z łuku i wiatrówki oraz budowały szałasy. Uczniowie spędzili czas nad jeziorem, łapiąc promienie słońca. Po trzech dniach pełnych atrakcji i wrażeń bezpiecznie wróciliśmy do Warszawy.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

BUDŻET OBYWATELSKI

POTRZEBUJEMY PAŃSTWA POMOCY!

Szanowni Państwo serdecznie zachęcamy do głosowania na projekty związane z naszą szkołą w tegorocznym budżecie obywatelskim.

Link do głosowania: https://bo.um.warszawa.pl/

Od 15 do 30 czerwca, możemy głosować na dwa projekty budżetu obywatelskiego.

Aby zagłosować, należy podać adres e-mail, na podany adres zostaje wysłana karta do głosowania.

Na karcie zaznaczamy oba projekty nr 14 i nr 21 i głosujemy!

Głos można oddać raz albo online, albo papierowo.

Dzieci i współmieszkańcy, również mogą oddawać głosy.

Nie trzeba być zameldowanym w Warszawie, trzeba mieszkać w Warszawie.

PROSIMY O GŁOSOWANIE I UDOSTĘPNIANIE!

DZIĘKUJEMY!!!

,,Warszawa, jest wielka"

Uroczyste zakończenie Stołecznego Konkursu wiedzy o Warszawie 2023.

W konkursie ,,Warszawa, jest wielka", w którym wzięło udział 60 szkół, wręczono prawie 30 nagród.

Gratulujemy zwycięzcom!

Joanna Bukalska