Mam Talent
Na scenie zaprezentowali się uczniowie klas IV–VIII, zarówno indywidualnie, jak i w grupach. Uczestnicy pokazali swoje pasje, zainteresowania oraz wyjątkowe umiejętności w różnorodnych formach – zaprezentowali m.in. grę na pianinie, beatbox, sztuczki z kartami, własne filmy poklatkowe, prace rysunkowe oraz śpiew.
Każdy występ był starannie przygotowany i spotkał się z dużym uznaniem publiczności. Jury miało niełatwe zadanie, aby wyłonić najlepszych spośród tak wielu utalentowanych uczestników.
I miejsce: Julian Styła, kl. 6b
II miejsce: ex aequo Filip Małkowski, kl. 6b i Michał Boguszewicz, kl. 4c
III miejsce: Amelia Waśkiewicz, kl. 4b
Gratulujemy wszystkim uczestnikom odwagi, zaangażowania i wspaniałych występów!















