Kolumna lewa

Zebrania i dni otwarte

ROK SZKOLNY 2022/2023

HARMONOGRAM ZEBRAŃ I DNI OTWARTYCH

14 września 2022 roku  - zebranie

12 października 2022 roku - dzień otwarty

9 listopada 2022 roku - zebranie

14 grudnia 2022 roku- dzień otwarty

11 stycznia 2023 roku - dzień otwarty

8 lutego 2023 roku - zebranie

8 marca 2023 roku - dzień otwarty

12 kwietnia 2023 roku - dzień otwarty

13 maja 2023 roku - zebranie

 


Godziny konsultacji dla uczniów w roku szkolnym 2022/2023 

 

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Miejsce

Basiński Rafał

wtorek

13.45-14.45

s. 59

Biłous Beata

czwartek

13.45-14.45

s. 23

Bukalska Joanna

poniedziałek

12.55-13.55

s.92

Bursztynowska Jolanta

wtorek

14.00-15.00

biblioteka

Chomicka-Bosy Agnieszka

piątek

13.45.-14.45

pokój nauczycielski

pierwszy i ostatni piątek miesiąca

Chylińska Aneta

czwartek

14.00-15.00

s. 34

Ciechan Barbara

wtorek

13.45-14.45

s. 48

Cybulska Anna

poniedziałek

piątek

16.30-17.00

11.00-11.30

pokój nauczycielski

Dobosz Anna

wtorek

12.00-13.00

s.93

Gajda Małgorzata

wtorek

13.45-14.45

pokój nauczycielski WF

Gołaszewska Marta

czwartek

7.55-8.55

s. 47

Gołaś Iwona

wtorek

13.00-14.00

pokój nauczycielski

Góral Anna

środa

12.40-13.40

pokój nauczycielski

Górska Monika

czwartek

15.30-16.30

pokój nauczycielski WF

Hardiej Ewelina

poniedziałek

piątek

11.00-11.30

11.00-11.30

s.78

Hensler Barbara -pedagog

poniedziałek

15.00-16.00

s. 51

Jakubowska- Lemańska Aneta

piątek

13.45-14.45

pokój nauczycielski

Janiuk Konrad

poniedziałek

środa

12.40-13.10

14.45.15.15

s. 45

Jodełko Joanna - pedagog

środa

15.00-16.00

s. 51 (Podbipięty)

Kamiński Adam

środa

15.45-16.45

s. 79

Khilimonchyk Irena

czwartek

12.40-13.40

pokój nauczycielski

Knop Eliza

poniedziałek

11.35-12.35

s. 90

Konieczny Paweł

czwartek

14.55-15.55

pokój nauczycielski WF

Kowalska Barbara

wtorek

14.50-15.50

s.58

Kozłowska Małgorzata

wtorek

piątek

14.45-15.15

13.45-14.15

s. 60

s. 60

Krzanowska Elżbieta

poniedziałek

13.00-14.00

s. 89

Kulpa Kamila

wtorek

15.40-16.40

s. 24

Lewandowska Hanna

poniedziałek

14.00-15.00

biblioteka

Łempicka Katarzyna

czwartek

15.40-16.40

s. 26

Maciejewska Dorota

środa

15.00-16.00

s. 51 druga i czwarta środa miesiąca

Maciejewska-Litwiniuk Dorota

wtorek

14.00-15.00

s.56

Magiera- Zielińska Agnieszka

wtorek

piątek

11.00-11.30

11.00-11.30

s. 32

Maj Agnieszka

czwartek

16.30-17.30

s.35

Miazga-Pieczek Barbara

Poniedziałek (co drugi tydzień)

15.10-15.40

s.69

Myszewska Wiesława

czwartek

12.00-13.00

s.95

Nicpoń Agnieszka

czwartek

13.10-14.10

s. 69 (Wałbrzyska)

Nowosielska Barbara

środa

12.40-13.40

pokój nauczycielski

Ogar- Banaszek Magdalena

czwartek

11.55-12.55

s. 34

Ołdakowska Marlena

wtorek

14.50-15.50

pokój nauczycielski

Osial Magdalena

środa

14.45-15.45

s. 57

Paczka Ewelina

wtorek

14.00-15.00

pokój nauczycielski

Perek Iwona -psycholog

środa

07.15-08.15

s. 51 (Podbipięty)

Peron Romuald

wtorek

12.45-13.45

s. 22

Pękul Monika

środa

14.50-15.50

pokój nauczycielski

druga i ostatnia środa miesiąca

Pisarek Anna

piątek

14.55-15-55

s. 83

Piskorz Agnieszka

czwartek

11.55-12.55

pokój nauczycielski

Popczyk Anna

poniedziałek

piątek

16.30-17.00

11.00-11.30

pokój nauczycielski

Ratajczak Barbara

piątek

15.00-16.00

s. 33

Rębała Arleta

czwartek

14.45-15.45

s. 25

Sarti Barbara

poniedziałek

11.55-12.55

pokój nauczycielski

Skarzyńska-Gromek Elzbieta

wtorek

piątek

16.30-17.00

11.00-11.30

pokój nauczycielski

Sosnowska Hanna

wtorek

14.55-15.55

s. 36

Sujata Agnieszka

wtorek

13.45-14.35

s. 46

Świderek Milena

piątek

7.00-8.00

pokój nauczycielski

Świetlicki Marek

piątek

15.50-16.50

s. 27

Wiśniewska Ewa

piątek

16.45-17.15

s. 63 (Wałbrzyska)

Wiśniewska Joanna

wtorek

16.35-17.05

s. 63 (Wałbrzyska)

Witkowska Wioletta

czwartek

8.45-9.40

pokój nauczycielski

Wolicka Hanna

poniedziałek

11.40-12.40

s. 33

Żółtowska Janina

wtorek

15.50-16.50

drugi, trzeci , czwarty  wtorek miesiąca  s. 36

 

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH:

14 października , 31 października , 2 maja, 9 czerwca

 

DNI USTAWOWO WOLNE OD PRACY:

Wszystkich Świętych - 1 listopada 2022 roku

Narodowe Święto Niepodległości - 11 listopada 2022 roku

Zimowa przerwa świąteczna - 23-31 grudnia 2022 roku

Nowy Rok- 1 stycznia 2023 roku

Trzech Króli - 6 stycznia 2023 roku

wiosenna przerwa świąteczna - od 6 kwietnia do 12 kwietnia 2023 roku

Święto Pracy - 1 maja 2023 roku

Święto Konstytucji Trzeciego Maja - 3 maja 2023 roku

Boże Ciało - 8 czerwca 2023 roku

 

 

 

Kolumna prawa