Kolumna lewa

Rekrutacja

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły kandydatów do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych :)

ŚWIETLICA W SP 46

ŚWIETLICA TO DOBREJ ZABAWY SKARBNICA!

U nas żadne dziecko się nie nudzi. Zajęcia czytelnicze, plastyczne, muzyczne, warsztaty rodzinne, urok imprez świetlicowych i różne konkursy- dla każdego coś dobrego:) Nasi uczniowie pod opieką wychowawców świetlicy spędzają miło i ciekawie wolny czas.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego świetlicę w SP46.

Bo dobra zabawa to podstawa😊

Zapraszamy przyszłe ŚWIETLIKI !

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającym się naborem na rok szkolny 2022/2023 do klas I i oddziałów przedszkolnych oraz brakiem możliwości zorganizowania dnia otwartego, prosimy o przesyłanie ewentualnych pytań dot.funkcjonowania naszej placówki na adres: rekrutacjasp46@gmail.com .

Ruszyła rekrutacja na rok szkolny 2022/2023.
Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem rekrutacji do klas pierwszych oraz oddziałów przedszkolnych.

Kolumna prawa