Samorząd szkolny

Samorząd Uczniowski (ul. Podbipięty)

Przewodnicząca: Julia Stanuchowska Va
Zastępca: Patrycja Grabowska VIIc
Zastępca: Julia Baer VIb.

SAMORZĄD SZKOLNY DZIAŁA W NASTEPUJĄCYCH SEKCJACH:
SEKCJA KULTURALNA: Julia Razarenkow, Liliana Wudarska 7b
• Prowadzi i ocenia realizację konkursów
• Pomaga klasom w organizowaniu konkursów

SEKCJA PLASTYCZNA: Nadia Górska, Alicja Żurawska 6b
• Opiekuje się gablotką informacyjną Samorządu Uczniowskiego
• Wykonuje plakaty informacyjne, zaproszenia, kartki okolicznościowe, podziękowania, itp.
• Pomaga w dekorowaniu szkoły

SEKCJA FILMOWO-TEATRALNO-MUZYCZNA: Weronika Kaczor, Martyna Kwiatkowska 8a
• Zajmuje się oprawą muzyczną imprez szkolnych
• Organizuje i bierze udział w szkolnych przedstawieniach

SEKCJA INFORMATYCZNO-FOTOGRAFICZNO-PROMOCYJNA: Jan Nurkiewicz, Piotr Soprych 7b
• Zajmuje się promocją szkoły
• Przygotowuje prezentacje multimedialne
• Wykonuje zdjęcia i kręci filmy podczas ważnych wydarzeń z życia szkoły

SEKCJA INFORMACYJNO-REDAKCYJNA: Patrycja Kęsik, Liwia Durman 6a
• Informuje o zamierzeniach i działaniach Samorządu Uczniowskiego
• Jest zawsze dostępna i jest w stałym kontakcie z przedstawicielami klas
• Przygotowuje, redaguje wpisy/artykuły do opublikowania na stronie internetowej szkoły, ogłoszeniach na Librusie i profilu FB

SEKCJA GOSPODARCZA Ksenia Konanava, Ola Żelazko 7b
• Przygotowuje i przeprowadza zbiórki darów


Opiekunowie SU: Marta Gołaszewska, Konrad Janiuk

 

Mały Samorząd Uczniowski (ul. Wałbrzyska)

Przedstawiciele klas:

Jan Łągiewski 2a

Zofia Domańska, Kuba Gałecki 2b

Antoni Żurawski, Inga Brzezińska 2c

Ula Szymańska 2d

Piotr Samczuk, Karol Jakubiec, Barbara Misiewicz, Blanka Bator, Agnieszka Baer, Zofia Kiersztyn 3a

Helena Tomasik, Stanisław Nagórski, Alicja Gołaś 3b

Ania Kilon, Julian Mirecki 3c

Opiekunowie MSU: Julia Oleksów, Dominika Grala

Samorząd to wszyscy uczniowie, zatem jeśli czujesz chęć włączenia się w pracę samorządu, dołączenia do sekcji lub wspierania w działaniach - ZAPRASZAMY!