Zebrania i dni otwarte
ROK SZKOLNY 2023/2024
HARMONOGRAM ZEBRAŃ I DNI OTWARTYCH
13 września 2023 roku - zebranie
11 października 2023 roku - dzień otwarty
8 listopada 2023 roku - zebranie
13 grudnia 2023 roku- dzień otwarty
7 lutego 2024 roku - zebranie
13 marca 2024 - dzień otwarty
24 kwietnia 2024 roku - dzień otwarty
22 maja 2024 roku- zebranie (termin zmieniony ze względu na egzamin klas 8)
Godziny konsultacji w roku szkolnym 2023/2024
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO |
TERMIN KONSULTACJI |
Gołaś Iwona |
środa 12.30 – 13.30
|
Maj Agnieszka |
|
NAUCZYCIELE EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ |
TERMIN KONSULTACJI |
Bukalska Joanna |
wtorek 13.00 – 14.00 |
Dobosz Anna |
piątek 11.55 – 12.55 |
Góral Anna |
środa 12.40 - 13.40 |
Grala Dominika |
środa 11.55 - 12.55 |
Knop Eliza |
poniedziałek 11.55 – 12.55 |
Krzanowska Elżbieta |
czwartek 11.55 – 12.55 |
Myszewska Wiesława |
czwartek 12.00-13.00 |
Ogar- Banaszek Magdalena |
środa 11.55-12.55 |
Sarti Barbara |
wtorek 11.00 – 11.30 czwartek 12.00 – 12.30 |
Wolicka Hanna |
czwartek 11.40-12.40 |
NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO |
TERMIN KONSULTACJI |
Gołaszewska Marta |
poniedziałek 8.55 - 9.55 ; sala 47 |
Kowalska Barbara |
wtorek 13.50 - 14.50 ; sala 58 |
Pękul Monika |
środa 14.00 - 15.00 ; sala 25 |
Osial Magdalena |
wtorek 13.30 - 14.30 ; pokój nauczycielski |
NAUCZYCIELE JĘZYKA ANGIELSKIEGO |
TERMIN KONSULTACJI |
Lewko Dominika |
wtorek 14.50 - 15.50 ; sala 45 |
Rębała Arleta |
wtorek 14.45 - 15.45 ; sala 23 |
Sarnecka Katarzyna |
wtorek 11.55 – 12.55 |
Symeczko Patrycja |
wtorek 14.00 – 15.00 |
NAUCZYCIELE JĘZYKA NIEMIECKIEGO |
TERMIN KONSULTACJI |
Łempicka Katarzyna |
środa 15.40 - 16.40 ; sala 26 |
Rębała Arleta |
wtorek 14.45 - 15.45 ; sala 23 |
NAUCZYCIELE HISTORII |
TERMIN KONSULTACJI |
Ciechan Barbara |
czwartek 13.45 - 14.45 ; sala 48 |
Kowalska Barbara |
wtorek 13.50 - 14.50 ; sala 58 |
NAUCZYCIEL WIEDZY O SPOŁECZEŃSTWIE |
TERMIN KONSULTACJI |
Ciechan Barbara |
czwartek 13.45 - 14.45 ; sala 48 |
NAUCZYCIEL PRZYRODY |
TERMIN KONSULTACJI |
Sosnowska Hanna |
wtorek 7.00 - 8.00 ; sala 36 |
NAUCZYCIEL GEOGRAFII |
TERMIN KONSULTACJI |
Ratajczak Barbara |
środa 15.00 - 16.00 ; sala 33 |
NAUCZYCIEL BIOLOGII |
TERMIN KONSULTACJI |
Żółtowska Janina |
wtorek 14.45 - 15.45 ; sala 36 |
NAUCZYCIELE MATEMATYKI |
TERMIN KONSULTACJI |
Basiński Rafał |
wtorek 7.00 - 8.00 ; sala 59 |
Maciejewska-Litwiniuk Dorota |
poniedziałek 13.50 - 14.50 ; sala 56 |
Sujata Agnieszka |
wtorek 13.00 - 14.00 ; sala 46 |
NAUCZYCIEL FIZYKI |
TERMIN KONSULTACJI |
Kozłowska Małgorzata |
poniedziałek 7.00 - 8.00 ; sala 49 |
NAUCZYCIEL CHEMII |
TERMIN KONSULTACJI |
Kozłowska Małgorzata |
poniedziałek 7.00 - 8.00 ; sala 49 |
NAUCZYCIELE PLASTYKI |
TERMIN KONSULTACJI |
Pisarek Anna |
wtorek 8.00 - 8.55 ; sala 83 |
Sosnowska Hanna |
wtorek 7.00 - 8.00 ; sala 36 |
NAUCZYCIELE TECHNIKI |
TERMIN KONSULTACJI |
Kulpa Kamila |
środa 16.00 - 17.00 ; sala 24 |
NAUCZYCIELE MUZYKI |
TERMIN KONSULTACJI |
Peron Romuald |
poniedziałek 14.00 - 15.00 ; sala 22 |
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO |
TERMIN KONSULTACJI |
Gajda Małgorzata |
czwartek 13.00 - 14.00 ; pokój nauczycielski |
Konieczny Paweł |
czwartek 15.45 - 16.45 ; duża sala gimnastyczna |
Pietras Arkadiusz |
wtorek 11.00 - 12.00 ; pokój nauczycielski |
NAUCZYCIELE INFORMATYKI |
TERMIN KONSULTACJI |
Chomicka-Bosy Agnieszka |
piątek 12.40 - 13.40 ; sala 26 |
Świetlicki Marek |
piątek 14.45 - 15.45 ; sala 27 |
NAUCZYCIELE RELIGII |
TERMIN KONSULTACJI |
Nicpoń Agnieszka |
piątek 9.40 - 10.40 ; sala 35 |
Nowosielska Barbara |
piątek 13.45 - 14.45 ; sala 34 |
Piskorz Agnieszka |
czwartek 11.55-12.55 |
NAUCZYCIELE ETYKI |
TERMIN KONSULTACJI |
Jakubowska- Lemańska Aneta |
czwartek 14.50 - 15.50 ; sala 45 |
NAUCZYCIEL WYCHOWANIA DO ŻYCIA W RODZINIE |
TERMIN KONSULTACJI |
Żółtowska Janina |
wtorek 14.45 - 15.45 ; sala 36 |
NAUCZYCIEL EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA |
TERMIN KONSULTACJI |
Gajda Małgorzata |
czwartek 13.00 - 14.00 ; pokój nauczycielski |
NAUCZYCIEL DORADZTWA ZAWODOWEGO |
TERMIN KONSULTACJI |
Kamiński Adam |
wtorek 14.45 - 15.45 |
NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE |
TERMIN KONSULTACJI |
Bursztynowska Jolanta |
wtorek 14.00 - 15.00 ; biblioteka |
Lewandowska Hanna |
wtorek 14.00 – 15.00 |
NAUCZYCIELE ŚWIETLICY |
TERMIN KONSULTACJI |
Cybulska Anna |
wtorek 11.00 – 11.30 środa 10.45 – 11.15 |
Hardiej Ewelina |
poniedziałek 11.00 – 11.30 wtorek 11.00 – 11.30 |
Magiera- Zielińska Agnieszka
|
wtorek 11.00 – 11.30 piątek 11.00 – 11.30 |
Popczyk Anna
|
wtorek 11.00 – 11.30 czwartek 12.00 - 12.30 |
Sarti Barbara
|
wtorek 11.00 – 11.30 czwartek 12.00 – 12.30 |
Skarzyńska-Gromek Elżbieta
|
wtorek 11.00 – 11.30 piątek 11.00 – 11.30 |
NAUCZYCIELE WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE |
TERMIN KONSULTACJI |
Chałupa Dagmara |
środa 9.40 - 10.10 ; pokój nauczycielski |
Hensler Barbara |
piątek 8.00 - 9.00 ; gabinet pedagoga |
Jakubowska- Lemańska Aneta |
czwartek 14.50 - 15.50 ; sala 45 |
Kamiński Adam |
wtorek 14.45 – 15.45 ; sala 32 |
Khilimonchyk Irena |
wtorek 14.00 – 15.00 |
Łada Milena |
|
Ołdakowska Marlena |
wtorek 14.55 - 15.55 ; pokój nauczycielski |