Kolumna lewa

Aktualności

Akcja LATO W MIEŚCIE 2024!

Wakacyjny wypoczynek w Szkole Podstawowej nr 46 dobiegł końca. Podczas trzech turnusów dzieci uczestniczyły w licznych wydarzeniach rozrywkowych i edukacyjnych. Wzięły udział w warsztatach, które rozwiały ich umiejętności współpracy i komunikacji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji w galerii.

PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW

Przedstawienie teatralne

14 czerwca miały miejsce dwa kolejne pokazy pracy szkolnej grupy teatralnej, działającej w budynku przy Podbipięty 2. Spektakl „Trzy historie” został zaprezentowany uczniom klas 6-7, a następnie rodzicom i gościom aktorek. Przedstawienie stanowi autorską wypowiedź uczniów na temat ADHD, depresji oraz nadwrażliwości (WWO) - zaburzeń które dziewczyny obserwują w szkole i które uważają za ważny temat do rozmów. 

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor, Teresie Konstanciak, Pani Dyrektor Iwonie Łaszewskiej oraz Pani Dyrektor Halinie Plewie za uświetnienie spotkania swoją obecnością - i słowem.

HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Szanowni Państwo,

prosimy o zapoznanie się z harmonogramem zakończenia roku szkolnego 2023/2024, które odbędzie się 21.06.2024r.

* klasy VIII - godz. 8.00 - sala gimnastyczna (Podbipięty)


* oddział przedszkolny - godz. 9.00 - sala gimnastyczna (Wałbrzyska)


* klasy III - godz. 10.00 - sala gimnastyczna (Wałbrzyska)


* klasy I i II - godz. 8.30 - sale lekcyjne (Wałbrzyska)


* klasy IV,V,VI i VII - godz. 9.00 - sale lekcyjne (Podbipięty)

 

 

Uczniowie SP46 Mistrzami Warszawy w ringo!

 
10.06.2024 r. na terenie boiska sportowego SP46 odbył się finał LVII Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Ringo. Do startu zgłosiło się 16 dzielnic.
Nasi uczniowie reprezentując Mokotów zajęli I miejsce! 🏆🏅
GRATULUJEMY!

Projekt: Pamięć i Tożsamość - w 80 rocznicę Powstania Warszawskiego

Nasza szkoła bierze udział w kolejnym już projekcie, którego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze oddział Mazowsze. Jest to cykl rajdów pod wspólnym tytułem: Pamięć i Tożsamość - w 80 rocznicę Powstania Warszawskiego.  Okazją jest 80 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego, która przypada w sierpniu 2024r., a uczestnicy kolejnych rajdów poznają, jak w poszczególnych dzielnicach Warszawy przebiegały walki powstańcze oraz odwiedzają miejsca pamięci związane z Powstaniem.

W bieżącym roku szkolnym odbyły się już dwa rajdy: 27 kwietnia „Polegli Niepokonani” – mający pokazać uczestnikom rajdu, jak wyglądała walka i męczeństwo mieszkańców Woli oraz 18 maja – „Powstanie Warszawskie na Starówce”.

Projekt będzie kontynuowany w przyszłym roku szkolnym (wrzesień-listopad). Do udziału w rajdach zapraszamy uczniów klas 5-8. Projekt na terenie szkoły nadzorują: Barbara Ratajczak i Adam Kamiński.

Zapraszam do obejrzenia foto-relacji z dwóch pierwszych rajdów.

Podziękowanie - świetlica

Podziękowania - Rada Rodziców

Uroczystość Pożegnania

Podziękowania - Piknik 2024

Kolumna prawa