Kolumna lewa

Aktualności

„Łączy nas pamięć” - Akcja Żonkile 2024

 

Z okazji 81 rocznicy wybuchu Powstania w Getcie Warszawskim, nasza szkoła dołączyła do akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile organizowanej przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Podczas warsztatów uczniowie poznali historię II wojny światowej z perspektywy ludności żydowskiej. Spotkania miały na celu inspirować do refleksji nad sensem niesienia pomocy najsłabszym poprzez okazywanie przyjaźni, życzliwości i wsparcia. Uczniowie poznali historię Natana i Zosi, na podstawie której opowiadali o przeżywanych emocjach oraz przekonali się, jak ważne jest pomaganie i wsparcie każdego dnia. Więcej zdjęć w galerii. 

DZIEŃ BEZ PLECAKA

Dzisiaj w naszej szkole obchodziliśmy wiosenny DZIEŃ BEZ PLECAKA. Tego dnia należało zamienić tradycyjną torbę lub plecak na kosz, walizkę, pudełko, wózek itp.
Uczennice i uczniowie wykazali się niesamowitą kreatywnością! 

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Ośrodek Edukacji Technicznej "Pinokio" w Słomczynie

8 kwietnia klasa 1C wybrała się na wycieczkę do Ośrodka Edukacji Technicznej "Pinokio" w Słomczynie. Uczniowie zostali wprowadzeni w świat obróbki drewna. W prosty i ciekawy sposób dowiedzieli się m.in. jak powstają meble, jakich narzędzi używa stolarz, czym różnią się poszczególne gatunki drewna i do czego mogą być wykorzystane.

Dzień bez plecaka

Cyberkosa – zagrożenia płynące z sieci

 

Dnia 05.04. klasy 7 i 8 wzięły udział w projekcie związanym z bezpieczeństwem w wirtualnym świecie. Podczas wykładów zostały zaprezentowane najczęstsze spotykane rodzaje ataków internetowych. Uczniowie dowiedzieli się jak chronić się przed wykradnięciem danych. Młodzi ludzie poznali również podstawowe narzędzia, które ochronią użytkowników przed atakami hakerkami.

Lekcja malarstwa w klasie 1C

 

Klasa 1C wzięła udział w lekcji malarstwa pt. "Wiosenne kwiaty" pod okiem profesjonalisty p. Mileny Łaszczewskiej. 

Podziękowanie - kiermasz

Bardzo dziękuję uczniom, rodzicom i nauczycielom za udział w MINI KIERMASZU WIELKANOCNYM. Dzięki Wam udało się zebrać 580zł.
Cała kwota zostanie przekazana na organizację jubileuszu szkoły.
                                                Serdecznie dziękuję
                                                Hanna Lewandowska
  
 

rekrutacja na dyżur wakacyjny

Szanowni Państwo,

od 03-04-2024 godz. 12:00 do 19-04-2024 godz. 20:00 będą trwały zapisy o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny: https://rekrutacje-warszawa.pzo.edu.pl/vacatio-public/ .

Dzieci, które uczestniczą w rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub klas pierwszych w szkołach podstawowych  korzystają z utworzonego przez rodziców hasła do systemu rekrutacyjnego; dzieci, które nie biorą udziału w rekrutacji, korzystają z zakładki zarejestruj się.

Wniosek podpisany profilem zaufanym/e-dowodem/podpisem kwalifikowanym rodzice przekazują za pośrednictwem elektronicznego systemu zapisów.

Wniosek, który nie został podpisany podpisem elektronicznym, rodzice składają w przedszkolu lub szkole wskazanej na pierwszej pozycji w pierwszym z wybranych turnusów tzw. dyżurującym przedszkolu lub szkole pierwszego wyboru.

Wielkanoc 2024

Kolumna prawa