Fanty na piknik

DANE DO PRZELEWU ZA DYŻUR WAKACYJNY

• Stawka żywieniowa za dzień wynosi: 19,00 złotych
  • Numer konta na który należy uiścić opłatę za żywienie:
  • Dodatkowe informacje o opłacie za wyżywienie:
    Dane właściciela rachunku
    Łukasz Konik, firma AVANGARDA
    bank millenium

Informacje od ajenta: koszt posiłków: zupa i danie główne oraz podwieczorek: 19,00 zł brutto.

Odwoływanie posiłków tylko na adres @: info@mlodychef.pl.
    Sekretariat szkoły nie przyjmuje informacji na temat odwoływania posiłków.

Odwoływanie posiłków do godziny 07:00 ( rano) każdego dnia. W przypadku braku @ z zamówieniem lub odwołaniem posiłków zwrot środkow nie będzie w możliwy.

23 - 25 MAJA 2023 DNI WOLNE OD ZAJĘĆ EDUKACYJNYCH

W związku z egzaminami ósmych klas w dniach od 23.05.2023 do 25.05.2023 w szkole nie będą odbywały się zajęcia edukacyjne. Dla uczniów klas I - III będzie zorganizowana opieka.

W tych dniach obiady dla uczniów z klas IV - VIII będą wydawane w budynku przy ul. Wałbrzyskiej 5. Osoby, które w tym czasie nie będą korzystać ze szkolnych posiłków prosimy o ich odwoływanie bezpośrednio w systemie.

Lekcja przyrody w terenie

Czy wszystkie skały są twarde? Czy różni się skała od gleby? Oto pytania, na które szukamy odpowiedzi na lekcjach terenowych.

Niewidzialna wystawa

Klasy 5 a i 5 c w dniu 9 maja zwiedzały Niewidzialną Wystawę. Uczniowie mogli przekonać się, jak wygląda poznawanie świata przez ludzi niewidomych i słabowidzących. Było to wspaniałe doświadczenie i lekcja empatii.

Koncert ,,Majowe ptaki i kolory"

10 maja uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w kolejnym już koncercie Filharmonii Narodowej pt. ,,Majowe ptaki i kolory". Muzycy zapoznali uczniów z brzmieniem, wyglądem i historią instrumentu muzycznego - wiolonczeli. Uczniom bardzo się podobało.

Wycieczka do Sulejówka

W dniu 26 kwietnia klasa 5 c zwiedziła muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. Po obejrzeniu ekspozycji uczniowie uczestniczyli w zajęciach  Od  Ziuka do Józefa - tworzymy własny komiks o Józefie Piłsudskim. Uczniowie zgłębili tajniki komiksowego języka i przekonali się, że bohater narodowy może stać się bohaterem komiksu. Była to wspaniała lekcja historii.

Serwis rowerowy - Rowerowy Maj

Uczniu, przygotuj swój rower na aktywne dojazdy ze Szkolnym Serwisem Rowerowym!

12 maja 2023r  w godzinach od 09:00 do 17:00

będzie możliwość bezpłatnego serwisu Twojego jednośladu na terenie naszej szkoły w ramach kampanii Rowerowy Maj.

Przyprowadź swój pojazd, a serwisanci sprawdzą jego stan techniczny, dokonają drobnych napraw, a także odpowiedzą na nurtujące Cię pytania związane z rowerami. Z usług Szkolnego Serwisu Rowerowego w pierwszej kolejności mogą skorzystać uczniowie, a w przypadku wolnych miejsc także nauczyciele i rodzice/opiekunowie.

Serdecznie zapraszamy!

Mali malarze

Uczniowie klasy 1a, zabawili się w prawdziwych artystów - malarzy.

Przy pomocy farb akwarelowych stworzyli piękne prace przedstawiające ,,Martwą naturę".

Podziękowanie :)

Kochani, jak zwykle nie zawiedliście !

Zbiórka karmy dla potrzebujących zwierząt  pokazała,
jak wielkie macie serca.
 Karma została przekazana dla psów i kotów
przebywających pod opieką Fundacji "Przytul psa".

Serdecznie dziękujemy !

Wolontariusze i Opiekunowie SKW