Kolumna lewa

Świetlica

Laureaci konkursu plastycznego

pt. "W krainie bajek i baśni - moja postać z bajki "

Klasa 1A

I MIEJSCE

Zuzanna Pudelska

WYRÓŻNIENIA

Kamila Golus

Tomek Wiewiorowski

Klasa 1 B

I MIEJSCE

Ola Staszewska

WYRÓŻNIENIA:

Antek Sokołowski

Julian Jarosz

Klasa 1 C

I MIEJSCE

Julian Chwiejczak

WYRÓŻNIENIA:

Helena Kowalska

Marta Imielska

Laureaci konkursu układania puzzli

pt. ”Puzzlaczek”

Grupa I

1. Zosia Dolata

2. Agata Sierpniak

3. Szymon Pajewski

Grupa II

1. Ola Staszewska

2. Filip Małkowski

3. Natalia Muszyńska

Grupa III

1. Helena Kowalska

2. Lena Gałczyńska

3. Róża Poczman

Grupa IV

1. Oliver Ward, Maciej Wielgosz

2. Sara Rak, Jeremi Michalik

Grupa V

1. Natalia Małecka Teplich

2. Gabrysia Wójcik

3. Julia Pyłka

Grupa VI

1. Józefina Bromirska

2. Iga Kocemba

3. Franek Dakowicz

Grupa VII

1. Filip Olczak

2. Mateusz Stefańczyk

3. Jania Winiarska

 

SAVOIR VIVRE

LAUREACI

Emilia Hajduk, Antoni Zakaszewski, Julian Jarosz, Kalina Kowalska, Matylda Budzińska, Julian Chwiejczak, Natalia Boguszewicz, Jerzy Świeboda, Urszula Szymańska, Mikołaj Leończuk, Bartek Płomiński, Jania Winiarska, Alicja Gołaś, Mateusz Gostyński.

 WYRÓŻNIENIA

Nicole Jarząb, Adam Osemlak, Aleksandra Staszewska, Andrzej Wójtowicz, Helena Kowalska, Rafał Stasiak, Marta Strzębicka, Jeremi Michalik, Gabriela Wójcik, Wojciech Flis, Amelia Zalewska, Zosia Domańska, Filip Olczak, Nina Felczak, Helena Homan, Franciszek Mazurek.

 

 

 

GRAMY W PLANSZÓWKI 

KLASA 1 A

1. Aleksandra Adamczyk

2. Zosia Dolata

3. Szymon Pajewski

KLASA 1 B

1. Maja Michalska 

2.Zosia Grzegorzewska

3. Szymon Gierłochowski

 

KLASA 1 C

1. Róża Poczman

2. Marcin Sikora

3. Zuzia Korczak

 

KLASA 2 C + 2 B

Oliver Ward, Filip Grabowski, Aleksander Krawczyński, Maurycy Zadrożny

 

KLASA 2 D + 2 B

1. Mikołaj Hołdaś

2. Urszula Szymańska

Wyróżnienia:

Gabriela Wójcik, Karolina Banaszewska 

 

 

KLASA 3 A i 3 C


1. Adam Nieścioruk

2. Asia Śpiewak 

3. Natalia Komarczuk 

 

KLASA 3 B

1. Krzyś Urbanik, Michał Pietyra

2. Szymon Andrych

3. Franek Dakowicz

 

Konkurs plastyczny pt. „ Barwy jesieni" 

KLASY 1 A i 2 A

1. Leon Łubiński

2. Franek Winiarski

3. Emilia Hajduk

Wyróżnienia:

Nina Norberciak, Anna Gierczak

 

KLASA 1 B i 2 A

1. Natalia Muszyńska

2. Kalina Kowalska

3. Ola Staszewska

Wyróżnienia:

Leon Żbikowski, Filip Małkowski

KLASA 1 C i 2 A

1. Lena Gałczyńska,

2. Zuzia Dąbrowska

  3. Matylda Budzińska

Wyróżnienia:

Julek Chwiejczak, Mateusz Górecki

KLASA 2 B i 2 D

1. Zosia Domańska

2. Urszula Szymańska

3. Julia Pyłka

Wyróżnienia:

Julia Stuczyńska, Oliwier Kapica

KLASA 3 B

1. Franek Dakowicz

2. Helena Homan

3. Krzyś Urbanik

Wyróżnienie:

Szymon Andrych

 

Kolumna prawa