Kolumna lewa

Świetlica

XII MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS

„KARTKA BOŻONARODZENIOWA”

II MIEJSCE otrzymał Szymon Zieliński z klasy 1a

WYRÓŻNIENIE Ignacy Wolski z klasy 3a☺

GRATULUJEMY !!!

„Rzuć kostką”

Grupa I

1. Amelia J.

2. Piotr K.

3. Olek Cz.

Grupa II

1. Julian P.

2. Oskar J.

3. Leon M.

Grupa III

1. Szymon P.

2. Staś O.

3. Otylka C.

Grupa IV

1. Ola S.

2. Ada Z.

3. Szymon G.

Grupa V

1. Jaś K.

2. Szymon P.

3. Jakub J.

Grupa VI

1. Helena M.

2. Bruno T.

3. Zofia J.

Grupa VII

1. Mikołaj L

2. Józefina B.

3. Adam F.

„Świetlik na medal”

KLASA 1A

LAUREACI: Hanna W., Felix K.

WYROŻNIENIA: Antonina T., Hassan K.

KLASA 1B

LAUREACI: Dominika A., Aleksander C.

WYRÓŻNIENIA: Hanna K., Leon J.

KLASA 2A

LAUREACI: Otylia C., Katarzyna N.

WYRÓŻNIENIA: Anna G., Tomasz W.

KLASA 2B

LAUREACI: Ewelina O., Aleksandra R.

WYRÓŻNIENIA: Filip M., Viacheslav K.

KLASA 2C

LAUREACI: Rafał S, Matylda B

WYRÓŻNIENIA: Maja M, Lena M

KLASA 3A i 3C

LAUREACI: Kamila G., Andrzej W.

WYRÓŻNIENIA: Bruno T., Franek L.

KLASA 3B i 3D

LAUREACI: Zofia D., Jerzy Ś.

WYRÓŻNIENIA: Amelia Z., Wiktoria Ż.

 

„MasterChef”

Zofia B. klasa 1a,

Aleksandra S. klasa 2b,

Józefina B. klasa 3b.

Konkurs plastyczny „Świat jesienią”

 

Grupa I

  1. Tosia .
  2. Hania W.
  3. Tosia B.

Wyróżnienia : Hassan K. , Marysia  L. ,

          Marcin O.

Grupa II

  1. Melania K.
  2. Zosia F.
  3. Natalia B.

Wyróżnienia : Antek Wójtowicz, Kuba Koziarek

 Grupa III

  1. Zosia D.
  2. Emilia H.
  3. Maryna P.

Wyróżnienia : Nina N. , Maciek L.

Grupa IV

  1. Julia J.
  2. Pola K.

Wyróżnienia : Leon Ż. , Magda U.

Grupa V

1.Natalia B.

2.Wiktoria K.

Wyróżnienia :Helena K. .Szymon K. , Adam P.

Grupa VII

1.Julia .

  1. Gabrysia W.

3.Wiktoria Ż.

Wyróżnienia : Józefina B. , Oliwer W.

 

Konkurs plastyczny

pt. „W krainie bajek i baśni - moja postać z bajki”

Klasa 1A

I MIEJSCE

Zuzanna P.

WYRÓŻNIENIA

Kamila G.

Tomek W.

Klasa 1 B

I MIEJSCE

Ola S.

WYRÓŻNIENIA:

Antek S.

Julian J.

Klasa 1 C

I MIEJSCE

Julian 

WYRÓŻNIENIA:

Helena K.

Marta I.

 

 

 

 

Kolumna prawa