Kolumna lewa

Aktualności

Dzień Niezapominajki!

Od 20 lat, 15 maja obchodzimy Dzień Polskiej Niezapominajki. Święto to przypomina nie tylko o szacunku do przyrody, ale również zachęca nas do rozejrzenia się wokół siebie. Do budowania głębokich więzi z najbliższymi, do pielęgnacji tradycji oraz pamięci o Naszej „małej” Ojczyźnie.   

W naszej szkole święto to obchodziliśmy w środę, 18 maja. Był to dzień koloru niebieskiego, pełen relaksacyjnej muzyki na przerwach, inspirujących sesji fotograficznych w okolicznościowej fotobudce oraz czytelniczych kontemplacji dla najmłodszych. Zapraszamy do Galerii. 

Niech niezapominajka zbliża ludzi i czy nas wzajemnej serdeczności!

Akcja zorganizowana przez Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych i Samorząd Uczniowski

 

zawody

 

W piątek 13 maja na boiskach naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w czwórboju lekkoatletycznym oraz w Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców. W czwórboju naszą szkołę reprezentowali: Nikodem Malesa, Adam Neścioruk, Mateusz Stefańczyk, Franek Mazuruk, Jan Roszak, Wiktor Hapanowicz. Każdy z chłopców startował w biegu na 60, rzucie piłką palantową, skoku w dal, w biegu na 1000m. W zawodach startowało 14 szkół z naszej dzielnicy. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce w klasyfikacji łącznej razem z dziewczynami.

W drugiej części zawodów odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w lekkiej Atletyce dzieci starszych z rocznika 2007,2008. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Golus, Wojtek Miazga, Kamil Gąsiorowski, Bartek Małkiewicz, Piotr Soprych, Kajtek Kotek. Największe sukcesy w klasyfikacji indywidualnej: II miejsce Bartek Małkiewicz w pchnięciu kulą, III miejsce Wojtek Miazga w biegu na 100m, III miejsce Kacper Golus skok w dal, II miejsce w sztafecie 4x100 metrów.

-->więcej zdjęć w galerii

-->link do filmu :https://www.youtube.com/watch?v=dba9tC4U_O8

„Warszawa jest wielka” - laureaci konkursu

Laureaci Warszawskiego Konkursu wiedzy o naszej stolicy "Warszawa, jest wielka 2022"

klasy I
I - Zosia Baranowska kl.1a SP46
II - Ania Szcześniak kl.1b SP350
III - Antoni Leszczyński kl.1c SP271
wyr. Julian Pytlewski kl.1a SP46

klasy II
I - Igor Popławski SP 70
II - Filip Pietruszka ZSzP nr1
III - Lidzia Tejchman SP 350
Antoni Chmiel SP 70

klasy III
I - Jan Kieryłowicz 3c SP 146
Alex Zawada 3c SP 146
II - Wiktoria Żardecka 3b SP 46
- Cyprian Grzyśka 3c SP 271
III - Natalia Breńska 3a SP 350
- Julia Perłowska 3a SP 146
wyr.
Róża Poczman 3a SP 46
Hania Szlachetka 3a SP 146
Maurycy Mazur 3a SP 146
Wszystkie prace wzbudziły podziw komisji konkursu, wiedza zaprezentowana w interesujący oryginalny sposób.

Na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród zapraszamy 3 czerwca 2022r. (piątek) o godzinie 14.00 do sali 92 w SP 46 ul. Wałbrzyska 5
Gratulujemy !!!
Magdalena Bukalska
Hanna Lewandowska

DYŻUR WAKACYJNY - oddział przedszkolny

Szanowni Państwo,

proszę o zapoznanie się z informacją dotyczącą dyżuru wakacyjnego dla oddziału przedszkolnego:

 • Godziny pracy placówki, podczas dyżuru wakacyjnego:
  07:30 - 16:30
 • Stawka żywieniowa za dzień wynosi:
  17,25
 • Numer konta na który należy uiścić opłatę za żywienie:
  16 1160 2202 0000 0003 8748 3700
 • Odbiorca przelewu za żywienie: Firma Avangarda - Łukasz Konik

  W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem dyżur wakacyjny

  Żywienie obejmuje:
  -śniadanie,
  - obiad:zupa + drugie danie
  - podwieczorek

Po dokonaniu przelewu proszę o przesłanie (do 24 maja) potwierdzenia na adres email: sp46@edu.um.warszawa.pl 

PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW

Radzie Rodziców składamy serdeczne podziękowania za sfinansowanie zakupu urządzenia wielofunkcyjnego służącego do drukowania i kserowania .

                                                                          Uczniowie 
                                                                      Dyrektor
                                                                                           Grono Pedagogiczne 

Dziękujemy

Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie zakupu leżaków.
 
Monika Górska SKW
 

#ZDROWOROSNĄ

 

SEANS FILMOWY 4A

W dniu 25.04.22 klasa 4a wraz z wychowawczynią zorganizowała klasowy seans filmowy, który miał na celu integrację oraz miłe spędzenie czasu we wspólnym gronie.

 

Wizyta przedstawicieli Zespołu Szkół nr 39

21 kwietnia 2022 r. w murach Naszej szkoły gościli przedstawiciele Zespołu Szkół nr 39 im. Edmunda Jankowskiego z Warszawie pod przewodnictwem Pana Rafała Sołtysa wraz z uczniami. Przybyli goście zaprezentowali film promujący ich placówkę edukacyjną. Spotkanie było skierowane do uczniów klas ósmych. Podczas zajęć podopieczni mieli możliwość zapoznania się z propozycją profili, jakie oferuje szkoła swoim kandydatom. Między innymi były to: technik ochrony środowiska, architektury krajobrazu, ogrodnictwa, a także ciszący się szczególnym zainteresowaniem kierunek technika weterynarii. Profil ten bardzo zaintrygował naszych uczniów. Chętnie zadawali pytania na nurtujące ich zagadnienia dotyczące zarówno przedmiotów szkolnych, kwalifikacji i samej rekrutacji na poszczególne profile. Nie zabrakło również rozmów kuluarowych.

 

WYNIKI KONKURSU „ZAJĄCZEK WIELKANOCNY”

 

LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Nasza szkoła przystąpiła do Rządowego Programu Laboratorium Przyszłości. Jest to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań.

Nasi Uczniowie będą mogli korzystać z nowoczesnego sprzętu, m.in. drukarki 3D z akcesoriami, zestawu do robotyki, sprzętu do nagrań oraz edycji dźwięku i obrazu, stacji lutowniczej do mikrokontrolerów.  Uczniowie będą mogli uczyć się poprzez eksperymentowanie i zdobywać w ten sposób praktyczne umiejętności.

W ramach Laboratorium Przyszłości nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w wysokości 144 000,00 zł, bez konieczności wniesienia wkładu własnego.

Kolumna prawa