Kolumna lewa

Aktualności

DYŻUR WAKACYJNY

Szanowni Państwo,

informujemy, że od 4 kwietnia od godz. 12.00 do 19 kwietnia do godz. 20.00 będzie można składać elektroniczne wnioski uprawniające do zapisu na dyżur wakacyjny. 

Wniosek podpisany profilem zaufanym rodzice przekazują za pośrednictwem elektronicznego systemu zapisów .

*dzieci, które uczestniczą w rekrutacji do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych lub kl. 1 szkół podstawowych korzystają z utworzonego przez rodziców hasła do systemu zapisów;

* dzieci, które nie biorą udziału w rekrutacji korzystają z zakładki "Zarejestruj się" .

Więcej informacji pod adresem: https://edukacja.um.warszawa.pl/przedszkola-dyzury-wakacyjne

Ukraińska wersja językowa: https://edukacja.um.warszawa.pl/zasady-zapisow

Dzień wody w naszej szkole

W dniu 22 marca obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Uczniowie na lekcjach geografii i plastyki stworzyli plakat, które poruszają kwestie gospodarki wodnej oraz propagują ideę tego święta. Dzieci uczęszczające na świetlicę miały okazję obejrzeć film dotyczący roli wodny w naszym życiu oraz sposoby jej oszczędzania. Uczniowie wybrali się również na wiosenny spacer nad pobliski Potok Służewiecki, aby w wodnym klimacie móc porozmawiać o globalnych problemach środowiskowych.

Więcej zdjęć w galerii.

srebro dla siatkarzy

W dniach 15-18 marca odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w piłce siatkowej chłopców z rocznika 2007-2008. Naszą szkołę reprezentowali : Kacper Golus, Jeremi Łaba, Kotek Kajetan, Sporych Piotr, Łączyński Jędrzej, Gąsiorowski Kamil, Małkiewicz Bartosz, Oliynichuk Frantsysk. Chłopcy pewnie wygrali grupę eliminacyjną w piątek zameldowali się w finałach. W pierwszym meczu pewnie wygraliśmy z rywalami. W drugim spotkaniu po zaciętym pojedynku doznaliśmy porażki w tie brek. Reprezentacja naszej szkoły zajęła II miejsce zdobywając srebrny medal. Jesteśmy bardzo dumni za walkę i poświęcenie do końca zawodów. Gratulacje.Wyniki spotkań: Grupa eliminacyjna: SP46 - SSP 26 2:0, SP 46 - SP212 2:0. Finały: SP46- SP202 2:0, SP46- SP146 1:2

GRATULUJEMY!

Więcej zdjęć w galerii.

Dzień bez plecaka

21 marca odbył się po raz pierwszy w naszej szkole dzień bez plecaka. Po co nosić nudny, ciężki tornister jak można spróbować coś nowatorskiego, alternatywnego. Kreatywność uczniów nie znała granic!

Zapraszamy do galerii na pokaz awangardowej mody szkolnej.

Weź worek na spacer

W sobotę wybraliśmy się na spacer. W ramach akcji wolontariatu "Weź worek na spacer". Okazało się, że nasza okolica jest bardzo zadbana i nie mieliśmy dużo pracy. Ale spacer w promieniach słońca był bardzo przyjemny. Przypominam, że można tą akcje realizować indywidualne w dowolnym czasie i miejscu. Dziękuję uczniom, którzy poświęcili swój czas w sobotni poranek. Monika Górska opiekun SKW

Dzień Kolorowej Skarpetki

Niewidzialna Wystawa

15 marca 2022 r. uczniowie klasy 7D pod opieką p. Katarzyny Łempickiej i p. Adama Kamińskiego wybrali się na zwiedzanie Niewidzialnej Wystawy w centrum Warszawy. Na wystawie wspólnie odkryliśmy świat odczytywany wszystkimi zmysłami - oprócz wzroku. Mogliśmy poczuć jaką walkę każdego dnia muszę odbyć osoby niewidome. Interesujące zabawy oraz doświadczenia skłoniły nas do głębszej refleksji nad ludzkim losem. Wyjście miało charakter integrujący zespół klasowy – witając tym samym nowo przybyłych do klasy uczniów. Zapraszamy do zakładki Galerie.  

 

 

 

ZAPRASZAMY

Zapraszamy do 46-stej!

Kochani! W związku z naborem na rok szkolny 2022/2023 do klas I i oddziałów przedszkolnych oraz brakiem możliwości zorganizowania dnia otwartego w tym roku ponownie zachęcamy Was do obejrzenia nowego filmiku promocyjnego o naszej szkole i serdecznie zapraszamy - przyjdźcie - uczcie się i bawcie z nami!

Zobacz naszą prezentację

https://tiny.pl/94l5j

 

 

 

PODZIĘKOWANIE

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

Serdecznie dziękujemy za okazaną pomoc podczas tegorocznej akcji „Kredkobranie”.

Zebrane artykuły plastyczne zostały przekazane dzieciom mieszkającym na Kresach.

Szkolne Koło Wolontariatu

"Sąd nad Syzyfem"

Uczniowie kl. 8b przygotowali rozprawę sądową, gdzie rozpatrywane było postępowanie króla Koryntu.  Więcej zdjęć z tego wydarzenia w zakładce Galerie. 

Kolumna prawa