Kolumna lewa

Świetlica

ZAPISY DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Zapisy dzieci do świetlicy szkolnej odbędą się 4 i 5 września w budynku przy ulicy Wałbrzyskiej 5 w sali nr 32 według harmonogramu:

 4 września w godz. 8.00 – 12.00,

 5 września w godz. 7.30 – 10.00.

Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej można pobrać ze strony internetowej szkoły lub z sali nr 32. 

Będą one przyjmowane w sali nr 32 najpóźniej do godz. 10.00 dnia 05.09.2023.

Po tym terminie komisja kwalifikacyjna podejmie decyzję o przyjęciu dziecka do świetlicy.

Kierownik świetlicy, za pośrednictwem dziennika elektronicznego lub telefonicznie, poinformuje rodziców, których dzieci nie zostaną zakwalifikowane do świetlicy szkolnej.

 


DZIEŃ DZIECKA W ŚWIETLICY

Czerwiec- ulubiony miesiąc wszystkich dzieci:)

Dzień Dziecka, a do tego czas szkolnych wycieczek. Grupy świetlicowe z klas pierwszych wraz z wychowawczyniami odwiedziły Teatr Wielki, gdzie na scenie zaprezentowano piękną baśń muzyczną pt. „Spotkanie z Muzaliną”. Natomiast klasy drugie zwiedzały z przewodnikiem Stare Miasto słuchając legend o warszawskich stworach. 

1 czerwca upłynął nam na dobrej i aktywnej zabawie. Piłki skakanki, konkursy sportowe, bańki mydlane. Wasze piękne uśmiechy świadczyły o tym, że bawiliście się wyśmienicie:)

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas.

Zapraszamy do obejrzenia fotoreracji w galerii.

 

 


 

KONKURS PLASTYCZNY

KRAJE UNII EUROPEJSKIEJ

Dnia 9 maja obchodziliśmy Dzień Europy. Przez cały tydzień świetliki pogłębiały swoją wiedzę na temat wybranych krajów UE. Wzięły też udział w konkursie plastycznym. Każda grupa wykonała plakat promujący kraje Europy. Trudno było wyłonić zwycięzce, gdyż wszystkie plakaty były piękne. Jury postanowiło nagrodzić wszystkich uczestników konkursu.

 


 

Proszę bardzo W końcu mamy karnawał. Czas tańca i dobrej zabawy.

Po balu dla dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III karnawał zawitał do świetlicy. Była dobra muzyka, wspólne zabawy i tańce. Był także wybór Disco Świetlików a ten wcale nie był łatwy, biorąc pod uwagę umiejętności taneczne naszych podopiecznych

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce GALERIA

Dobrej zabawy w karnawale !


„Kochany panie Mikołaju, my tak czekamy każdej zimy (...)”

 

Nasze Świetliki doczekały się wizyty Mikołaja:)

      W dniu dzisiejszym grupy świetlicowe klas pierwszych i drugich spędziły popołudnie w towarzystwie św. Mikołaja i Śnieżynki.

     Pogawędka z Mikołajem, zabawy przy świątecznych piosenkach, wspólne śpiewanie kolęd, a przede wszystkim prezenty bardzo ucieszyły dzieci.

       Klasy trzecie w tym dniu bawiły się w podchody. Aby dotrzeć do prezentów, które przygotował dla nich Mikołaj z Elfami, musiały zmierzyć się z kilkoma świątecznymi zadaniami. Udało się z sukcesem dotrzeć do mety- prezenty rozdane:)

Dziękujemy za dobrą zabawę☺

W galerii zdjęcia z wydarzenia.


W naszej świetlicy odbyła się wielka muzyczna impreza, po raz pierwszy DISNEY SHOW. Zaprosiliśmy świetliki w  magiczny świat Walta Disney'a. Jego animacje podbijają serca dzieci na całym świecie, a nas porwała wyjątkowa muzyka z jego filmów. Każda grupa zaprezentowała piosenkę tytułową z wybranego filmu. 

Było pięknie☺ Magicznie i muzycznie☺☺☺Wszystkie grupy świetlicowe stanęły na wysokości zadania.

Dziękujemy za zaangażowanie i zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.


Finał konkursu „Świetlicowy MasterChef” za nami.

Warunek został spełniony – było zdrowo i kolorowo, a do tego miło i wesoło 

Finały odbyły się na poziomie klas. W tej edycji twórcy najlepszych przepisów pracowali w parach. Dlatego doszło nam jeszcze jedno kryterium do oceny, a mianowicie dobra współpraca. Zadaniem naszych małych kucharzy było zrobienie ZDROWEJ KANAPKI z produktów spożywczych, które dla nich przygotowałyśmy.

Oczywiście, żeby nie było łatwo  tak łatwo wśród zdrowych pojawiły się  również te niezdrowe. Ten wybór dla naszych finalistów był bardzo łatwy. Powstały zdrowe i kolorowe kanapki na miarę prawdziwych szefów kuchni.