Kolumna lewa

Aktualności

kawiarenka

 
 
 
Dziękujemy za liczny udział w kolejnej kawiarence. Jak zawsze było pysznie. W konkursie na dekorację babeczki zwyciężył Julian Górski z kl. VIIa. Gratulujemy! 👏🏻🙂
 

Dzień Niezapominajki!

Od 20 lat, 15 maja obchodzimy Dzień Polskiej Niezapominajki. Święto to przypomina nie tylko o szacunku do przyrody, ale również zachęca nas do rozejrzenia się wokół siebie. Do budowania głębokich więzi z najbliższymi, do pielęgnacji tradycji oraz pamięci o Naszej „małej” Ojczyźnie.   

W naszej szkole święto to obchodziliśmy w środę, 18 maja. Był to dzień koloru niebieskiego, pełen relaksacyjnej muzyki na przerwach, inspirujących sesji fotograficznych w okolicznościowej fotobudce oraz czytelniczych kontemplacji dla najmłodszych. Zapraszamy do Galerii. 

Niech niezapominajka zbliża ludzi i czy nas wzajemnej serdeczności!

Akcja zorganizowana przez Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych i Samorząd Uczniowski

 

zawody

 

W piątek 13 maja na boiskach naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w czwórboju lekkoatletycznym oraz w Lekkiej Atletyce dziewcząt i chłopców. W czwórboju naszą szkołę reprezentowali: Nikodem Malesa, Adam Neścioruk, Mateusz Stefańczyk, Franek Mazuruk, Jan Roszak, Wiktor Hapanowicz. Każdy z chłopców startował w biegu na 60, rzucie piłką palantową, skoku w dal, w biegu na 1000m. W zawodach startowało 14 szkół z naszej dzielnicy. Reprezentacja naszej szkoły zajęła 4 miejsce w klasyfikacji łącznej razem z dziewczynami.

W drugiej części zawodów odbyły się Mistrzostwa Mokotowa w lekkiej Atletyce dzieci starszych z rocznika 2007,2008. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Golus, Wojtek Miazga, Kamil Gąsiorowski, Bartek Małkiewicz, Piotr Soprych, Kajtek Kotek. Największe sukcesy w klasyfikacji indywidualnej: II miejsce Bartek Małkiewicz w pchnięciu kulą, III miejsce Wojtek Miazga w biegu na 100m, III miejsce Kacper Golus skok w dal, II miejsce w sztafecie 4x100 metrów.

-->więcej zdjęć w galerii

-->link do filmu :https://www.youtube.com/watch?v=dba9tC4U_O8

„Warszawa jest wielka” - laureaci konkursu

Laureaci Warszawskiego Konkursu wiedzy o naszej stolicy "Warszawa, jest wielka 2022"

klasy I
I - Zosia Baranowska kl.1a SP46
II - Ania Szcześniak kl.1b SP350
III - Antoni Leszczyński kl.1c SP271
wyr. Julian Pytlewski kl.1a SP46

klasy II
I - Igor Popławski SP 70
II - Filip Pietruszka ZSzP nr1
III - Lidzia Tejchman SP 350
Antoni Chmiel SP 70

klasy III
I - Jan Kieryłowicz 3c SP 146
Alex Zawada 3c SP 146
II - Wiktoria Żardecka 3b SP 46
- Cyprian Grzyśka 3c SP 271
III - Natalia Breńska 3a SP 350
- Julia Perłowska 3a SP 146
wyr.
Róża Poczman 3a SP 46
Hania Szlachetka 3a SP 146
Maurycy Mazur 3a SP 146
Wszystkie prace wzbudziły podziw komisji konkursu, wiedza zaprezentowana w interesujący oryginalny sposób.

Na uroczyste wręczenie dyplomów i nagród zapraszamy 3 czerwca 2022r. (piątek) o godzinie 14.00 do sali 92 w SP 46 ul. Wałbrzyska 5
Gratulujemy !!!
Magdalena Bukalska
Hanna Lewandowska

DYŻUR WAKACYJNY - oddział przedszkolny

Szanowni Państwo,

proszę o zapoznanie się z informacją dotyczącą dyżuru wakacyjnego dla oddziału przedszkolnego:

 • Godziny pracy placówki, podczas dyżuru wakacyjnego:
  07:30 - 16:30
 • Stawka żywieniowa za dzień wynosi:
  17,25
 • Numer konta na który należy uiścić opłatę za żywienie:
  16 1160 2202 0000 0003 8748 3700
 • Odbiorca przelewu za żywienie: Firma Avangarda - Łukasz Konik

  W tytule przelewu proszę podać imię i nazwisko dziecka z dopiskiem dyżur wakacyjny

  Żywienie obejmuje:
  -śniadanie,
  - obiad:zupa + drugie danie
  - podwieczorek

Po dokonaniu przelewu proszę o przesłanie (do 24 maja) potwierdzenia na adres email: sp46@edu.um.warszawa.pl 

PODZIĘKOWANIA DLA RADY RODZICÓW

Radzie Rodziców składamy serdeczne podziękowania za sfinansowanie zakupu urządzenia wielofunkcyjnego służącego do drukowania i kserowania .

                                                                          Uczniowie 
                                                                      Dyrektor
                                                                                           Grono Pedagogiczne 

Dziękujemy

Dziękujemy Radzie Rodziców za dofinansowanie zakupu leżaków.
 
Monika Górska SKW
 

#ZDROWOROSNĄ

 

SEANS FILMOWY 4A

W dniu 25.04.22 klasa 4a wraz z wychowawczynią zorganizowała klasowy seans filmowy, który miał na celu integrację oraz miłe spędzenie czasu we wspólnym gronie.

 

Wizyta przedstawicieli Zespołu Szkół nr 39

21 kwietnia 2022 r. w murach Naszej szkoły gościli przedstawiciele Zespołu Szkół nr 39 im. Edmunda Jankowskiego z Warszawie pod przewodnictwem Pana Rafała Sołtysa wraz z uczniami. Przybyli goście zaprezentowali film promujący ich placówkę edukacyjną. Spotkanie było skierowane do uczniów klas ósmych. Podczas zajęć podopieczni mieli możliwość zapoznania się z propozycją profili, jakie oferuje szkoła swoim kandydatom. Między innymi były to: technik ochrony środowiska, architektury krajobrazu, ogrodnictwa, a także ciszący się szczególnym zainteresowaniem kierunek technika weterynarii. Profil ten bardzo zaintrygował naszych uczniów. Chętnie zadawali pytania na nurtujące ich zagadnienia dotyczące zarówno przedmiotów szkolnych, kwalifikacji i samej rekrutacji na poszczególne profile. Nie zabrakło również rozmów kuluarowych.

 

Kolumna prawa