Badania przesiewowe

W dniach 26,27,28 października w klasach pierwszych i zerówce odbędą się badania przesiewowe z zakresu Integracji Sensorycznej.

In my town

Na ostatnich lekcjach języka angielskiego klasy 2. w ramach Projektu zatytułowanego „In my town” stworzyły autorskie plany swoich własnych miast, uwzględniając w nich wszystko, co ich zdaniem powinno się tam znaleźć. Oczywiście z użyciem angielskich nazw obiektów komercyjnych oraz użyteczności publicznej! Prace można podziwiać na tablicy mieszczącej się na 1p. w naszej szkole.

Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2023/2024

DNI WOLNE OD ZAJĘĆ

2.11.2023 r.

3.11.2023 r.

2.05.2024 r.

Egzamin ósmoklasisty:

14.05.2024 r.

15.05.2024 r.

16.05.2024 r.

31.05.2024 r.

Zbiórka elektrośmieci

Nasza szkoła bierze udział w zbiórce elektrośmieci.

Za zebrane odpady, otrzymamy punkty, które będziemy mogli wymienić na pomoce dydaktyczne.

Miejsce zbiórki: ul. Podbipięty 2, w środku w szatni pod schodami.

Termin: do 27.10.

Zapraszamy do udziału w akcji!

Wizyta w Teatrze Syrena

Klasa 5a udała się w piątek 20 października do teatru na musical „Matylda”. Muzyczna forma przekazu bardzo uczniom przypadła do gustu i zachęciła do kolejnych kulturalnych wycieczek.

Podziękowania

W imieniu Szkolnego Wolontariatu bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom za udział w zbiórce orzechów oraz żołędzi. Dary zostaną przekazane dla zwierząt z warszawskiego ZOO.

Laurka dla nauczyciela

Laureaci konkursu plastycznego pt. "Laurka dla nauczyciela":

I miejsce- Zosia Ignatowicz 1c
II miejsce- Hanna Niemiec 1a
III miejsce- Emil Cupriak 2b

Wyróżnienia: Urszula Narożnik 1c, Oliwia Maciejewska 2a, Stanisław Przybył-Mańk 2c

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną wręczone podczas apelu na zakończenie pierwszego semestru.

Biesiada w Soplicowie

Biesiada w Soplicowie, lekcja j. polskiego jako obcego w klasie 8, w ramach projektu SMAKI.

Dzień z Chopinem

Z okazji przypadającej 17 października rocznicy śmierci Fryderyka Chopina, uczniowie klasy 5a wybrali się na autorską grę miejską – Śladami Chopina po Warszawie oraz uczestniczyli w warsztatach muzycznych, połączony z koncertem – p.t. Wspomnienie o Panu Chopinie.

Dzień Uśmiechu

Drodzy Uczniowie,

W pażdzierniku obchodzimy Światowy Dzień Uśmiechu.

W związku z tym Mały Samorząd Uczniowski organizuje wystawę fotograficzną Waszych najpiękniejszych uśmiechów :)

Zdjęcia można przynosić do 26 pażdziernika, do sali 91.

Wystawę będzie można podziwiać w holu głównym szkoły.

Zapraszamy do udziału w zabawie :)

Mały Samorząd Uczniowski