Aktualności

komunikat

Szanowni Państwo,

z przykrością  informuję, że  u jednego z pracowników szkoły stwierdzono zarażenie koronawirusem.

Wszystkie odpowiednie  instytucje zostały przeze mnie natychmiast powiadomione. Czekam na ich decyzje i instrukcje dalszego postępowania w tej trudnej sytuacji.

W trosce o uczniów, kieruję do Państwa prośbę o zwrócenie szczególnej uwagi na samopoczucie dzieci i obserwowanie ich stanu zdrowia.

O wszelkich decyzjach i zaleceniach będę Państwa informowała na bieżąco.

 

Z poważaniem,

 

dyrektor

Teresa Konstanciak

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sir or Madam
 
I am sorry to inform you that one of staff members is infected with coronavirus.
All the relevant services were immediately informed. I am waiting for their instructions.
 
I sincerely ask all of you to monitor your children's health.
I will inform you regularly about all the recommendations and decisions.
 
Head Teacher
Teresa Konstanciak
 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Шановні батьки.
Мені дуже шкода, але хочу повідомити Вас, що у одного із працівників школи виявлено зараження короновірусом. Всі відповідні інституції я повідомила відразу. Чекаю на рішення і інструкції щодо дальших дій у цій важкій ситуації. Турбуючись про учнів, маю до Вас прохання. Зверніть будь-ласка особливу увагу на самопочуття дітей і спостерігайте  за їхнім станом здоровя.Про всі рішення і рекомендації буду Вас повідомлювати.

З повагою
директор школи
Тереса Констанцяк.

teren szkoły

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy,

w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, rodziców i dzieci, z uwagi na podwyższone ryzyko epidemiologiczne, prosimy o niekorzystanie ze szkolnych obiektów sportowych.

 

Lekcje w domu

Szanowni Państwo,
informuję, że od 16.03. do 25.03.2020 r. nauczyciele za pośrednictwem Librusa będą przesyłać uczniom konkretne zadania, notatki bądź wskazówki do samodzielnej pracy w domu.
Prosimy, aby Państwa dzieci wykorzystały ten czas na powtórzenie, ćwiczenia i utrwalenia wiadomości.

Życzę wszystkim zdrowia i spokoju.

Z poważaniem,
dyrektor szkoły
Teresa Konstanciak

zawieszenie zajęć

W związku z decyzją Rządu o zawieszeniu na dwa tygodnie zajęć we wszystkich placówkach oświatowych informuję, że od dnia 16.03.2020r.  (poniedziałek) szkoła będzie zamknięta. Natomiast w dniach 12.03.2020r. i 13.03.2020r. (czwartek, piątek) w szkole będzie pełniony dyżur tylko dla tych dzieci, których rodzice NIE MOGĄ zapewnić im opieki. Wszelkie zajęcia dodatkowe, które odbywają się na terenie szkoły również zostają odwołane.

Zgodnie z zaleceniami dla naszych dzieci najważniejsze jest niewychodzenie z domu. Okres 14 dni, w którym uczniowie nie będą chodzili do szkoły nie jest czasem ferii. Jest to czas kwarantanny społeczeństwa. Apeluję więc do Państwa o dostosowanie się do zaleceń służb. O wszelkich zmianach będę informować Państwa na bieżąco za pośrednictwem LIBRUSA.

Z poważaniem
Teresa Konstanciak
Dyrektor Szkoły

odwołanie wyjść oraz wycieczek szkolnych

 

Szanowni Państwo,

ze względu na zwiększające się zagrożenie epidemiologiczne spowodowane rozprzestrzenianiem się koronawirusa odwołuję wszelkie wycieczki i wyjścia, w tym zaplanowane od jutra 11.03.2020r. rekolekcje klas I-V. Zajęcia lekcyjne będą odbywały się według planu. Wszelkie informacje będą Państwu przekazywane na bieżąco za pośrednictwem LIBRUSA.

 

Z poważaniem
Teresa Konstanciak
Dyrektor Szkoły 

1%

Szanowni Rodzice, Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 46 w Warszawie!

Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli 1% należnego podatku za 2019 rok przekażecie Państwo naszej szkole za pośrednictwem Instytutu Inicjatyw Pozarządowych nr KRS 0000245554.

Liczymy na Państwa życzliwość. 

Gwarantujemy, że uzyskane pieniądze będą w całości wykorzystane na potrzeby dzieci i szkoły.

 

Jak to zrobić?

  1. Obliczyć 1% należnego podatku.
  2. Jako organizację wskazać: Instytut Inicjatyw Pozarządowych nr KRS 0000245554.
  3. W informacji uzupełniającej koniecznie zaznaczyć, że wpłata dotyczy Szkoły Podstawowej nr 46 w Warszawie

Dziękujemy!

UWAGA KONKURS

Mały Samorząd Uczniowski

ogłasza konkurs

na najbardziej szaloną fryzurę☺

13 marca wybierzemy

ucznia i uczennicę

z szaleństwem na głowie.

 

Zapraszamy do udziału w wyzwaniu!

 

Opiekunowie MSU

 

Most do Nieba

Dzieci z oddziału przedszkolnego grupy 0A, razem z Rodzicami, zdecydowały się przekazać część funduszy zebranych w ramach kiermaszu świątecznego na szczytny cel, jakim jest darowizna na rzecz pierwszego hospicjum dziecięcego na Litwie.
"Most do Nieba" - taką nazwę nosi miejsce,czułej miłości, ostatnich pocałunków,miejsce czuwania i bezpieczeństwa, miejsce przytuleń na wieczność...
Dzieci z grupy z 0A oprócz przekazanych pieniędzy stworzyły książkę własnych rysunków dla dzieci i pracowników Hospicjum, która została wysłana za pośrednictwem poczty do Wilna.
Z tego miejsca dziękuję serdecznie Rodzicom dzieci z grupy z 0A, za otwarte serca i chęć wsparcia tak wspaniałej inicjatywy.
Ewelina Ręczkowska - wychowawca grupy 0A

 

Wyniki konkursu

REKRUTACJA na rok szkolny 2020/2021

Szanowni Państwo,

informujemy, że rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych rozpocznie się 3 marca 2020r.. i będzie prowadzona z wykorzystaniem systemu informatycznego. 

Harmonogram oraz zasady rekrutacji są dostępne na stronie Biura Edukacji pod adresem: http://edukacja.warszawa.pl/