Aktualności

harmonogram zakończenia roku

Drodzy Uczniowie,

w tych wyjątkowych okolicznościach zapraszamy Was na nietypowe zakończenie roku szkolnego w dniu 26 czerwca. Dla Tych, którzy osobiście będą chcieli odebrać świadectwo i zobaczyć się z Wychowawcą stworzyliśmy taką możliwość. Poniżej harmonogram spotkań poszczególnych klas z Wychowawcami:

budynek przy ul. Wałbrzyskiej 5

08:30
klasa 1A, wejście główne do szkoły od ul. Wałbrzyskiej
klasa 1B, wejście do szatni
klasa 1C, wejście przy sali gimnastycznej od strony boiska do siatkówki
klasa 1D, wejście od strony boiska do siatkówki

09:30
klasa 2A, wejście główne do szkoły od ul. Wałbrzyskiej
klasa 2B, wejście do szatni
klasa 2C, wejście przy sali gimnastycznej od strony boiska do siatkówki

10:30
klasa 3A,
 wejście główne do szkoły od ul. Wałbrzyskiej
klasa 3B, 
wejście do szatni
klasa 3C, 
wejście przy sali gimnastycznej od strony boiska do siatkówki

 

budynek przy ul. Podbipięty 2

08:00
klasa 4A, stanowisko 1 (wejście główne)
klasa 5A, stanowisko 2 (taras przy stołówce)

09:00
klasa 5B, taras stanowisko 2
klasa 5C,
taras stanowisko 3
klasa 5D, stanowisko 1 (wejście główne)

10:00
klasa 6A, 
stanowisko 1 (wejście główne)
klasa 6B,
  taras stanowisko 2
klasa 6C, 
taras stanowisko 3

11:00
klasa 7A,  taras stanowisko 2
klasa 7B, taras stanowisko 3

12:00
klasa 8A, 
stanowisko 1 (wejście główne)
klasa 8B,
 taras stanowisko 2
klasa 8C, 
taras stanowisko 3

Życzymy zdrowych, udanych i słonecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.

Dyrektor Szkoły
Teresa Konstanciak 

praca sekretariatu w dniu 18.06.20r.

Szanowni Państwo,

informujemy, że w dniu 18/06/2020r. sekretariat szkoły będzie nieczynny dla interesantów ze względu na egzaminy klas ośmych. Potwierdzenia dot. akcji "Lato w Mieście 2020" prosimy składać dnia następnego tj. w piątek 19/06/20r.

opieka w dniu egzaminów klas 8

Szanowni Państwo,

przypominamy, że  w związku z egzaminami klas ósmych w terminie od 16 do 18 czerwca 2020r. zajęcia dydaktyczne zostają odwołane. Będzie jednak sprawowana opieka dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowanków oddziałów przedszkolnych.

Lato w Mieście 2020

Szanowni Państwo,

informujemy, że od dnia 08.06.2020r. mogą Państwo za pośrednictwem str: http://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/zapisz-swoje-dziecko-na-lato-w-mie-cie  zapisywać uczniów na akcję Lato w Mieście 2020 .

Turnus Lato w Mieście w SP46 obejmuje okres od 30.06.2020r. do 17.07.2020r.  Informujemy o braku możliwości przyprowadzenia dzieci na zajęcia „Lata w Mieście” w dniach 29.06. oraz 13.07., ze względu na przeprowadzaną w tych dniach dezynfekcję pomieszczeń po wyborach Prezydenckich RP.

Ponadto prosimy o uważne wnoszenie opłat za opiekę w ramach akcji Lato w Mieście - z tego rachunku nie możemy zrobić refundacji. 

Gratulacje

Miło jest nam poinformować, że uczeń naszej szkoły
Krzysztof Maksym z kl. 8 a
został finalistą
XX Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego
Ortografia na medal
pod honorowym patronatem
Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

                                Serdecznie gratulujemy !

               Szkolny opiekun konkursu -
Barbara Kowalska

 

DZIĘKUJEMY !

harmonogram egzaminów klas 8

Szanowni Państwo,

przypominamy, że egzamin ósmoklasisty będzie odbywał się w terminie od 16 do 18 czerwca 2020r. Ze względu na egzamin zajęcia dydaktyczne w tych dniach zostają odwołane. Będzie jednak sprawowana opieka dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowanków oddziałów przedszkolnych.

 

 

dni wolne od zajęć dydaktycznych

Szanowni Państwo,

informujemy, że 12.06.2020r. to dzień wolny od zajęć dydaktycznych. Będzie jednak sprawowana opieka dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowanków oddziałów przedszkolnych.

 

rekrutacja do szkół ponadpodstawowych

Szanowni Rodzice/Opiekunowie uczniów klas ósmych,

informujemy, że w terminie od 25.05.2020r. do 05.06.2020r. wychowawcy będą Państwu przesyłać za pośrednictwem librusa dane do rekrutacji na portalu: warszawa.edu.com.pl do szkół ponadpodstawowych. Prosimy o sprawdzanie wiadomości i zapoznanie się z harmonogramem rekrutacji do szkół ponadpodstawowych: https://www.gov.pl/web/edukacja/harmonogram-rekrutacji-do-szkol-ponadpodstawowych-na-rok-szkolny-20202021 .